A B&T TiRe-X overbarrel hangtompító a modern vadászat prémium szegmensének készült, ahol a kifinomult technológia és a letisztult elegancia találkozik.
A svájci Brügger & Thomet fejlesztése a legkorszerűbb 3D fémnyomtatási eljárással készül, amely lehetővé teszi az optimalizált belső geometriát,
a kiváló zajcsökkentést és az alacsony tömeget.
A Titán Grade 5 (Ti-6Al-4V) alapanyag rendkívüli szilárdságot, korrózióállóságot és hosszú élettartamot biztosít, miközben megőrzi a fegyver természetes egyensúlyát.
Az overbarrel kialakítás csökkenti a teljes hossz növekedését, így a TireX ideális választás cserkeléshez és lesvadászathoz egyaránt.
Letisztult megjelenése, műszaki tartalma a kompromisszummentes minősége a tudatos vadászok számára készült.
Műszaki adatok:
Maximum 8mm átmérő.
Illesztő menet 5/8"x24UNEF
Átmérő:50mm
Hossz: 268mm
Hozzáadott hossz: 205mm
Tompítás: 35dB